Home > Vakantie > Vakantiehuizen - Nederland
Vakantie doorbrengen in knusse vakantiehuisjes Vechtdal OV
Prijs: € 160,00
Regio: Bergentheim, Overijssel
Sinds: 9 okt, 8:14
Bekeken: 1
AD ID: 90JWP3JG
Voorzichtige handel, om te voorkomen dat bedrogen
Foto's
Kenmerken
Aantal personen: 4
Aantal slaapkamers: 2 slaapkamers
Ligging: Landelijk
Omgeving: In bos
Regio: Overijssel
Extra's: Huisdier toegestaan, Speeltuin, Tuin, Tv, Zwembad
Type: Chalet, Bungalow of Caravan
Beschrijving
Nieuw in ons bezit het huisje de Fazant in Beerze. Daarom kennismakings korting. Een week voor 250 euro. Geldig in november en december 2015 ( met uitzondering van de feestdagen)In het mooie Overijsselse Vechtdalgebied in Beerze en Marienberg staan de knusse vakantiehuisjes het Roodborstje, de Fazant en de Boshut. De Boshut is een 4 pers. huisje. Huurprijs vanaf 275 euro per week. In de mooi omgeving van Beerze staat het 4 pers. ietwat nostalgische vakantiehuisje het Roodborstje. Huurprijs vanaf 295 euro per week.Op de naast gelegen camping ligt het gezellige huisde de Fazant. Huurprijs vanaf 295 euro per week. Alle drie huisjes liggen in de bosrijke omgeving van boswachterij Ommen.
In de driehoek Ommen-Hardenberg-Dedemsvaart in de buurtschap Rheezerveen bevindt zich het 4* vakantiepark het Stoetenslagh waar het in 2006 gerealiseerde vakantiehuis de Vlinder Oase staat. Dit is een comfortabel dubbel chalet dat van alle gemakken is voorzien. Huurprijs vanaf 275 euro per week. Vanaf de meivakantie 2009 beschikt het vakantiepark over een overdekt zwembad.
Het Roodborstje in Beerze ligt in de mooie omgeving van de boswachterij Ommen op de kleinschalige boerderijcamping Zandman. Het huisje is geschikt voor 4 tot 5 personen.Ook in dit huisje kunt u genieten van de rust en de mooie natuur, die zich uitstekend leent tot het maken van een boswandeling of een fietstocht. Ook een hengeltje uitwerpen in de rivier de Vecht is een mogelijkheid.
Op de naast gelegen kleine camping Wilrod ligt het gezellige 4 pers. huisje de Fazant. Het huisje staat op een beschut perceel waar het zomers heerlijk vertoeven is op één van de twee terassen of onder de overkapping van het schuurtje. Vanuit het huisje wandelt u zo de mooie bossen van de boswachterij Ommen in.
De Boshut in Marienberg is een 4 pers. huisje dat staat op een bosperceel waar nog enkele huisjes staan. Verscholen in het bos, kunt u heerlijk genieten van de rust, de stilte en de natuur. Het is geen vakantiepark. U treft er dus geen faciliteiten aan maar wel de rust.
Op 4* vakantiepark het Stoetenslagh in Rheezerveen staat het luxe 5 pers. vakantiehuis de Vlinder Oase. Het luxe dubbele chalet is van alle gemakken voorzien. In de royale zitkamer staat een kleuren tv met Cai aansluiting, dvd speler en een stereo installatie. In de luxe inbouwkeuken treft u een completen inventaris aan. De gaskookplaat beschikt over 4 gaspitten. Ook bevindt een magnetron in de keuken. De vakantiewoning is geschikt voor 5 personen. Er zijn twee slaapkamers, waarvan één met een stapelbed en een één persoonsbed. Ook is er een royale badkamer met douche aanwezig. De verwarming geschiedt dmv een cv installatie.
Wilt u aanvullende informatie of weten wanneer de huisjes beschikbaar zijn neem contact op met Lucie Willems tel 0523 251991 of 06 14755872 of kijk op de website www.vakantiehuisjesverhuur.nl
Advertentie