Home > Doe-het-zelf en Verbouw > Gereedschap - Lasapparaten

MIG Lasapparaat - MIG200 IGB Jasic

Prijs: € 599,00
Regio: Beverwijk, Noord-Holland
Sinds: 26 okt, 11:46
Bekeken: 0
AD ID: GDEJ2Z39
Voorzichtige handel, om te voorkomen dat bedrogen
Foto's

Kenmerken

Conditie: Nieuw

Type: Inverter

Vermogen: 150 tot 250 ampère

Beschrijving

De ingebouwde Inverter produceert zuivere gelijkstroom bij een kwart van het gewicht van een vergelijkbaar conventioneel lasapparaat met een transformator. Daarbij komt nog het grote voordeel dat de lasnaad dieper inbrand, vlakker op het materiaal ligt en bij het lassen zo goed als geen spetters ontstaan. Door het diepe inbranden en de vlakke lasnaad zijn staande, liggende en onderhandse lasnaden mogelijk, iets wat met een conventioneel lasapparaat nauwelijks mogelijk is.
Conventionele MIG/MAG lasapparaten maken gebruik van een grote en zware transformator en een gelijkrichter die gemodificeerde gelijkstroom produceert. Een normaal 200 Ampère lasapparaat weegt ongeveer 60 KG.Wat is er zo bijzonder aan dit MIG/MAG lasapparaat?HOOG FREQUENT IGBT INVERTER:Het apparaat maakt gebruik van de modernste IGBT-Transistor-Technologie. Deze Inverter is de oorzaak van een extreem goede efficiëntie van 85% bij stroomverbruik. Hierdoor wordt het lage gewicht van 26,5 KG mogelijk. MIG lassen met zuivere gelijkstroom geeft veel betere lasresultaten in het bijzonder bij moeilijke lasposities zoals staand, vallend en boven het hoofd lassen.ARC FORCE:De Arc Force instelling wordt gebruikt om de spanning-stroom verhouding, afhankelijk van de afstand tussen de lasbrander en het werkstuk, tijdens het lassen automatisch te regelen. In de standaard instelling geeft een lage instelling een zachte lichtboog. Een hoge instelling geeft een zeer harde en hete lichtboog die diep in het materiaal dringt maar ook gemakkelijk gaten in het materiaal brandt.DIGITALE AMPERE AANWIJZING:In tegenstelling tot WIG of MMA lasapparaten, die met een constante stroom werken, werkt een MIG apparaat met een constante (instelbare) spanning. Dat betekent dat de lasstroom tijdens het lassen extreem variabel is. Dit geeft de ingebouwde digitale ampèremeter precies aan.DIGITALE SPANNINGS AANWIJZING:Deze aanwijzing geeft de ingestelde lasspanning weer. De spanning wordt in het lasapparaat opgeslagen en tijdens het lassen constant gehouden. Het apparaat regelt zelf de stroomsterkte en de draadtoevoer om hiermee een constante spanning en daardoor een gelijkmatige lasnaad te verkrijgen.DIGITAAL MIG (Metal Innert Gas) LASSEN:De draad in het apparaat is de elektrode. Hij smelt in de lichtboog (ARC). Het gas voorkomt oxidatie van het smeltgebied door het verdringen van zuurstof in de omgevingslucht. De ingebouwde Microprocessor regelt volautomatisch alle parameters zodat een gelijkmatige las verkregen wordt.DRAADHASPEL:In het lasapparaat kan een 5 KG staal- of aluminiumdraadhaspel met een doorsnee van 200 mm gebruikt worden. Standaard ondersteunt de draadtoevoer draad van 0,8 en 1,0 mm.KWALITEIT VAN HET MIG SLANGENPAKKET:Standaard wordt een Trafimat Euro Connection MIG slangenpakket bijgeleverd.GEWICHT:26,5 Kilogram , 25% van een vergelijkbaar transformator MIG apparaat.INSCHAKELDUUR%:deze waarde geeft aan hoeveel procent van de tijd het apparaat bij nominaal vermogen gebruikt kan worden tot het wegens oververhitting uitschakelt. ED 65% bij 200Amp. betekent dat bij 200Amp. 20 minuten ononderbroken gelast kan worden bij een buitentemperatuur van 40 ° Celsius, zonder dat het apparaat uitschakelt.

Artikelnaam MIG200 IGB JasicArtikelnummer WM200W03Power_Voltage_V Single phase 230V ±15%Power_Frequency_Hz 50/60Power_Factor 0.85Housing_Protection_Grade    IP23Insulation_Grade FDuty_Cycle_% 60Efficiency_% 85Gewicht_kg 26.5Afmetingen_mm 520X260X430
Rated_Input_current_A    29Output_Current_A 50-200Output_Voltage_V 15-24No-Load_V Wire_Machine Wire_Speed_m/Min Post_Flow_S Wire_Wheel_Diameter_mm    Wire_Diameter_mm 0,8/1,0Min_Thickness_mm 0.8Adjustment_Positions

Advertentie