Home > Antiek en Kunst > Antiek - Emaille
Lot~Emaille*Wit*
Prijs: € 10,00
Regio: Venlo, Limburg
Sinds: 29 jun, 3:52
AD ID: N908JLRG
Lot wit emailleAlles samen voor 10€
Beschrijving Lot wit emailleAlles samen voor 10€
Beschrijving bedpan of po, emaille , wit met blauwe rant dorsnee 24 cm en 14 cm hoognummer 546, ophalen of verzenden 6,95zie mijn andere advertenties voor meer brocant, antiek, retro vintage, boeken, meubels, kamperen, baby spullen en enz
Beschrijving Aangeboden prachtige ouderwetse emaille melkpannetje, kleur rood met lichte witte stippels in het emaille.Zwarte rand.Dia 16 cm, hoogte 10 cm.Een prachtige decoratie in uw keuken of restaurant, of gewoon te gebruiken aangezien het melkpa
Kenmerken Conditie: Gebruikt Hoogte: Minder dan 50 cm Materiaal: Metaal Beschrijving Industriële stalen emaille lampen (2x) Gebruikt maar in goede staatOp 1 van de lampen zit boven op een beschadiging, welke uit het zicht valtEmaille, wit van binnen,
Beschrijving Wit emaille potjes met zwarte tekst 'Zand - Zeep - Soda' De potjes hebben losse dekseltjes en zijn plm. 13 cm hoog Vaste prijs: € 20,00 per set Afhalen - bezichtigen - versturen mogelijk >> bel voor een afspraak: 06-53748133
Kenmerken Conditie: Zo goed als nieuw Beschrijving Prachtig wit emaille schaaltje met blauwe rand en oranje bloemen. Het schaaltje verkeert in goede staat en is een enorm leuke blikvanger in elke keuken!Hoogte: 6 cmDiameter: 8 cm Bij Brocantiek de Li
Beschrijving Stoere emaille borden zwart wit letters en cijfers loopt iets bol BR 8 is verkocht 25 x 25 cm
Beschrijving Koper en emaille schaaltje roodbruin en donker met wit paardje.Emaille aangebracht op koper.Aan de onderkant : Exclusief Hollands handwerk.Jaren 50 of eerder. Afmetingen :Hoogte : 4,5 cm.Diameter : 22 cm.Gewicht : 340 gram. ref. 5035-s
Beschrijving Wit emaille lavement met een blauw randje in goede staat. Ik heb het ophangen met de keukenrol er in. De hoogte is ong. 23 cm. 145
Beschrijving Ik heb ook nog een puddingvorm met deksel in wit emaille. En een blauw emaille rijst koker is GERESERVEERD
Beschrijving Mooie wit/creme frans emaille koffiepot.Nog in goede staat.De hoogte is 30 cm.Hij is te bewonderen in mijn winkeltje,waar nog veel meer leuke en betaalbare spullen staan.De Fleurige BedsteeKrakeel 31Noordscheschut06-18519037Openingstijde
Kenmerken Conditie: Gebruikt Hoogte: Minder dan 25 cm Vorm: Rond Kleur: Groen Beschrijving Opruiming!! Van €45,- -15% Voor €38,25 per stuk. Hoogte 11,5cm.Diameter onder 34cm. Diameter boven 16cm. 14,5cm aan de binnenkant gemeten. Franse Brocante rech
Kenmerken Conditie: Gebruikt Hoogte: Minder dan 50 cm Materiaal: Metaal Beschrijving Vintiques verkoopt industriële verlichting | Vintage | antiek - Bezoek zeker onze website Mooie bolle emaille fabriekslampen. 1960's - Oost europa Herbedraad, getest
Beschrijving Prachtig stukje vroeger, deze nog mooie witte emaille steelpan van het merk met de 3 bergjes. Hij is genummerd 49007 - OTK 74 - H74 (zou hij toevallig in 1974 geproduceerd zijn heel misschien?) Hoe dan ook, het pannetje is zeer decoratie
Beschrijving Mooie oude schuimspaan uit jaren 50.Kleur groen witKan eventueel via Kiala opgestuurd worden voor €3,95 porto.Maar ophalen mag ook.
Beschrijving Mooie emaille kan met tuit, 2 litres. Zie voor meer brocante en emaille ook mijn andere advertenties of neem een kijkje op BrocanteKado
Beschrijving Hallo, emaille kom met groene bies. Diameter: 20 cm hoogte: 8 cm Voor vragen kunt u mailen of bellen. Met vriendelijke groet, fam. Pol zie mijn andere advertenties voor meer aanbod.
Kenmerken Conditie: Gebruikt Beschrijving FabriekslampenIndustriële lampen met een wit geëmailleerde lampenkap. Normale porseleinen E27 fitting. Leuk voor boven een eettafel, in de keuken etc. Meerdere stuks op voorraad. Afmetingen: diameter 31 cm /
Beschrijving Emaille witte steelvergiet met zwart randje. De afmetingen:lengte 36 cm, hoogte 7.5 cm, diameter bovenkant 19 cm.
Beschrijving Super leuk wit met blauw geaderd pannendeksel rek om op te hangen. Hoogte 50 cm