Home > Antiek en Kunst > Curiosa en Brocante
lot 3 prachtig brocante blauwe trommels trommel blikken blik
bovenste blik:zeer mooi brocante uitgevoerd in blauw met zwart/wit tinten.
op de bovenkant staat een afbeelding van 2 meisjes in zeeuwse klederdracht met verschillende kappen en oorijzers.
aan zijkanten staan: het standbeeld De Ruijter in Vlissingen, het stadhuis in Middelburg, de Engelse Kade in Zierikzee, en Zeeuwse kinderen in klederdracht.
maten: 11,5 cm - 7 cm - 5 cm.
het blikje heeft lichte gebruikerssporen, die het een mooi brocante uitstraling geven!
middelste blik
prachtig brocante uitgevoerd in delftblauw met oud hollandse afbeeldingen van koeien, zeilboten en dorpsgezichten.
omlijst met florale motieven.
maten: 12,5 cm - 9 cm - 6 cm.
het blikje heeft mooie gebruikerssporen.
onderste blik
mooi oud, brocante met afbeeldingen van paleis soestdijk, kasteel de hoge vuurse baarn,spoorwegravijn baarn,vijverpark marienburg soest en de eem nabij de grote melm soest.
uitgevoerd in mooie oude blauw / zwart/ grijs en roomwit tinten
en ook dit blik heeft door de lichte gebruikerssporen een prachtig brocante uitstraling
maten: 16,5 cm - 10 cm - 6 cm.
prijs: per stuk €5,00, maar koop je ze alle 3 dan is de prijs voor het lot €12,50
ophalen in Vinkeveen (niet op zondag) of verzenden kosten koper (€6,95 tot 10 kilo)
kijk ook eens bij mijn andere advertenties!