Home > Verzamelen > Wijnen

*ACTIE* Caves Gales Pinot Blanc *SALE*

Prijs: € 13,99
Regio: Hilvarenbeek, Noord-Brabant
Sinds: 2 jun, 3:35
Bekeken: 0
AD ID: 642D7QXG
Voorzichtige handel, om te voorkomen dat bedrogen
Foto's

Kenmerken

Conditie: Nieuw

Beschrijving

*ACTIE* Caves Gales Pinot Blanc *SALE*

Pinot Blanc Premier Grand Cru
Met de hand geplukte pinot blanc van mergelrijke percelen in Bech-Macher Rëtschelt worden deels ontsteelt en op roestvrij staal vergist bij 17° Celsius. Zo ontstaat een Moselle Luxembourgeoise AC Grand Premier Cru met een schitterende goudgele kleur. De wijn is mooi fris, stuivend en boeiend met aroma's van bloemen, sappige peer, rijpe citroen, rode appel en amandel. Een ideaal aperitief en een geweldig smakelijke – én originele - huiswijn voor het betere restaurant.Wijnbouw in Luxemburg vindt grotendeels plaats langs de Moezel. Die meandert ruwweg van Schengen in het zuiden over 42 kilometer naar boven tot Wasserbillig door wat ook wel de 'Luxemburgse Wijnstraat' genoemd wordt. Het wijngebied beslaat een kleine 1400 hectare waarvan 70% van de totale productie in handen is van 5 coöperaties. Een twintigtal onafhankelijke wijnproducenten maakt de rest.Van de 12 kantons die Luxemburg telt zijn de beroemdste wijnkantons die van Remich, met de dorpen Schengen, Wintrange en Remiche zelf, en Grevenmacher met daarin de stadjes Wormeldange (centrum van het Luxemburgse wijnbouwgebied) , Ahn, Machtum en Grevenmacher.Luxemburg dankt z'n goede wijnnaam aan de voorspoedige samenwerking tussen het Nationaal Wijnbouwinstituut en de Federatie van Wijnbouwersverenigingen. Die instanties zagen erop toe dat net na de Tweede Wereldoorlog veel meer nadruk kwam te liggen op kwaliteit dan kwantiteit. Dat resulteerde in de aanplant van de beste druiven voor de bodem en klimaat: auxerrois, pinots blanc en - gris, riesling, rivaner, ruländer en traminer die veelal harmonieuze wijnen voortbrengen. Sommige zijn mousserend, de beste 'stille' wijnen krijgen de toevoeging Premier Grand Cru. Caves Gales, gevestigd in Remich aan de Moezel, is een vooraanstaande Luxemburgse producent van zowel stille als mousserende wijnen. Het door Marc Gales in 1916 opgerichte familiebedrijf met 8,9 hectare landbouwgrond begon pas vrij recent met de productie van ‘platte’ wijnen.Met het maken van eersteklas mousseux heeft het concern al een eeuw ervaring. En dat gebeurt volgens de méthode traditionnelle. Het levert eerlijke, verfrissende en elegante mousserende wijnen op met veel finesse. Geheel volgens klassieke receptuur wordt voor de prise de mousse in de fles - het proces van belletjesvorming - gebruik gemaakt van dezelfde gistcultuur als in de Champagne. Daarnaast beschikt Gales over perfecte kelders die zich 20 meter onder de grond bevinden en de ideale temperatuur en vochtigheid bieden voor de rijping van de wijnen.Voor de productie van stille wijnen werkt het bedrijf samen met zo’n 60 lokale druiventelers, wier oogst aan zeer strenge eisen moet voldoen. Om de kwaliteit van dit type wijnen nog verder te vergroten werden in 1996 nieuwe persen geïnstalleerd.

Wijn bezorgen en afhalen
De levertijd van alle wijnen bij Van Lieverlee bedraagt 7 werkdagen tenzij anders vermeld, echter streven wij ernaar uw bestelde wijn binnen 3 werkdagen bij u thuis te bezorgen. En bij een bestelling vanaf 12 flessen betaalt u geen verzendkosten! Uiteraard kunt u ook bij Van Lieverlee te Hilvarenbeek uw wijn komen uitzoeken en afhalen. Voor ons uitgebreide assortiment bezoekt u www.vanlieverlee.nl of neemt u contact met ons op middels [email protected].

Mocht de bestelde wijn toch niet naar wens zijn, dan kan deze in overleg met Van Lieverlee worden geretourneerd. Hiervoor kunt u altijd contact opnemen met Van Lieverlee op het volgende telefoonnummer: +31 (0)13 - 504 42 65

Van Lieverlee openingstijden
U kunt wijnkoperij Van Lieverlee bezoeken en contacteren op de volgende tijden:
Maandag Gesloten (telefonisch bereikbaar)
Dinsdag 09:00 uur - 18:00 uur
Woensdag 09:00 uur - 18:00 uur
Donderdag 09:00 uur - 18:00 uur
Vrijdag 09:00 uur - 20:00 uur
Zaterdag 09:00 uur - 17:00 uur

Advertentie