Home > Vakantie > Vakantie - Stedentrips

4 dagen Texel 124.50 p.p. 32% korting! 1

Prijs: € 124,50
Regio: Heel Nederland
Sinds: 26 jun, 12:12
Bekeken: 0
AD ID: 6Y1D0PJ9
Voorzichtige handel, om te voorkomen dat bedrogen
Foto's

Beschrijving

welkomstdrankje
3x overnachten
3x uitgebreid ontbijtbuffet
1x diner op de dag van aankomst

De locatie:
Fletcher Hotel-Restaurant De Cooghen ligt midden in het bruisende centrum van badplaats De Koog op waddeneiland Texel. Fletcher Hotel-Restaurant De Cooghen ligt op 100 meter afstand van het strand en de duinen. Vanaf De Koog zijn de plaatsen Den Burg en De Cocksdorp binnen 10 minuten te bereiken. Tijdens uw verblijf in Fletcher Hotel-Restaurant De Cooghen kunt u van diverse faciliteiten gebruik maken. Zo heeft u, tegen betaling, toegang tot het wellness center. Hier kunt u heerlijk ontspannen in een solarium, infraroodcabine, stoomcabine, sauna en rainshower. In restaurant Pure dineert u in een warme, Texelse ambiance. Het à la carte restaurant biedt een breed aanbod aan vlees- en visgerechten. De keuken is internationaal georiënteerd en de Texelse invloeden zijn duidelijk zichtbaar. Proef zeker eens de heerlijke waddengarnalen en âscheermesjesâ. Kijk bij âBeschikbaarheid en prijzenâ voor aantrekkelijke hotelarrangementen bij Fletcher Hotel-Restaurant De Cooghen met natuurlijk de laagste prijsgarantie.

Het hotel is toegankelijk voor mindervaliden en geheel rookvrij. De hotelkamers van Fletcher Hotel-Restaurant De Cooghen zijn voorzien van extra lange bedden, televisie, telefoon, bureau, en een badkamer met douche en toilet. U heeft in het hele hotel gratis toegang tot draadloos internet en u kunt tegen betaling gebruik maken van de parkeergelegenheid.

Ga lekker een paar dagen ertussenuit met een reis van Voordeeluitjes.nl!

Zoekwoorden: Weekendje weg, midweek, doordeweeks, reis, autovakantie, vakantie, last minute, senioren vakanties, Nederland, Duitsland, Waddeneilanden

Bezoek onze website voor meer voordeeluitjes:

Advertentie